- Галерије
- Видео
Вучић: Много смо уложили у Бању Ковиљачу
- |
-
Председник Републике Србије Александар Вучић изјавио је током обиласка завршних радова на реновирању хотела "Подриње" у Бањи Ковиљачи да је много уложено у ту бању која је пета по посећености и најавио још већа улагања.
Извор: ТВ Вести
26.06.2026 / 17:20
Настављамо да постижемо велике резултате
22.06.2026 / 19:22
Наш је посао да бринемо о својој деци
18.06.2026 / 13:26
Партнерство Србије и Кине једно од најчвршћих у савременом свету
18.06.2026 / 12:47
Постоји простор за јачање веза са Словенијом
18.06.2026 / 09:34