- Галерије
- Видео
Вучић: У Пазару сам јер смо сви заједно у овоме
- |
-
Председник Александар Вучић рекао је у обраћању да је у Новом Пазару да би рекао грађанима тог града, али и Сјенице и Тутина, да смо сви заједно у овоме, да је поносан што је држави Србији свеједно да ли је неко Бошњак или Србин, јер су сви људи и држава ће свима помоћи да пребродимо ову кризу.
Извор: YouTube
22.06.2026 / 19:22
Наш је посао да бринемо о својој деци
18.06.2026 / 13:26
Партнерство Србије и Кине једно од најчвршћих у савременом свету
18.06.2026 / 12:47
Постоји простор за јачање веза са Словенијом
18.06.2026 / 09:34
Мост преко Дунава код Новог Сада је огроман корак напред
16.06.2026 / 16:26